Agent Nieruchomości | Poznań i okolice | Park Home ul. Towarowa 35/U3

Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Park Home to firma stworzona dla Klientów przez ludzi z doświadczeniem i pasją do nieruchomości. Każdy element naszej pracy jest pieczołowicie pielęgnowany, aby sprostać wymaganiom każdego Klienta. W swojej ofercie mamy pełny wachlarz usług (zakup, sprzedaż, najem, obsługa prawna, finansowanie, ubezpieczenia), co pozwala na kompleksową obsługę każdego Klienta. Każdy z nas wykonuje inteligentną pracę, która cechuje się szybkością podejmowania decyzji, umiejętnością reagowania i dopasowania do zmian rynkowych oraz wysoką wydajnością.

Lider lokalnego rynku nieruchomości zaprasza Cię do współpracy!

 Główne zadania naszych Doradców do spraw nieruchomości:

– wsparcie klientów przy wyborze i zakupie nieruchomości

– budowanie portfolio ofert firmy

– pomoc w procesie sprzedaży nieruchomości

– tworzenie profesjonalnych ofert

– prezentacja nieruchomości potencjalnym klientom

– utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami

Do współpracy zapraszamy osoby:

– dla których praca w branży nieruchomości będzie pasją i przyjemnością

– przedsiębiorcze, kreatywne i zaangażowane

– nastawione na osiągnięcie sukcesu

– chcące stale doskonalić swoje umiejętności

– sprawnie zarządzające swoim czasem pracy

– o wysokiej kulturze osobistej

Co oferujemy:

– wysokie, nielimitowane zarobki

– sprzęt do pracy (laptop, smartfon)

– niezbędne materiały marketingowe (foldery, wizytówki, ulotki, banery)

– sprawdzone systemy wsparcia (m.in. CRM, Platforma Mieszkaniowa, MLS, nBot, Call Center)

– kompleksowe szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy

– wsparcie ze strony doświadczonego lidera, zespołu oraz poszczególnych departamentów: prawnego, finansowego, ubezpieczeń, administracji

– możliwość ciągłego rozwoju i przejrzystego systemu awansu zawodowego

– systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe

– nagrody miesięczne i kwartalne dla najlepszych

– przyjacielską atmosferę pracy

Lokalizacja biura stacjonarnego: Poznań, ul. Towarowa 35/U3

(budynek Delta, obok dworca głównego PKP)

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz klauzulą RODO.

  • Wynagrodzenie pracy
    1-50000 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Samozatrudnienie, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty