Specjalista ds. Spedycji Krajowej

Wymagane doświadczenie

Jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań? Masz w sobie DRIVE do podbijania świata? U nas poznasz wspaniałych Ludzi, z którymi będziesz mieć możliwość współpracy w wielu interesujących projektach. Damy Tobie możliwości rozwoju! Każde wspólne działanie będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą!

Opis stanowiska:

  • Planowanie transportu w przewozach krajowych na podstawie przyjętych zleceń

  • Optymalizacja kosztów transportu

  • Stała współpraca i kontakt z Kierowcami floty kontraktowej

  • Dbałość o wysoką jakość dostaw

  • Ścisła współpraca z Działem Spedycji Krajowej oraz innymi Oddziałami i Spółkami w ramach Grupy Raben

  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania procesów transportowych Oddziału

  • Współpraca z przewoźnikami kontraktowymi oraz okazjonalnymi, a także ich poszukiwanie

  • Dbałość o stałe, terminowe i rzetelne wprowadzanie statusów do systemów operacyjnych

  • Codzienna współpraca z Klientem – Kierowcami i Przewoźnikami Kontraktowymi

  • Utrzymywanie wskaźników jakościowych na wyznaczonym poziomie

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w planowaniu aut FTL (warunek konieczny)

  • Umiejętność posługiwania się giełdą transportową TRANS.EU

  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy Kierowców w oparciu o ładunki z giełdy oraz od Klientów

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Ukierunkowanie na realizację celów

  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • Otwartość na wyzwania

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie, która jest liderem na rynku

  • Pracę w ciekawym i zaangażowanym teamie

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska

  • Perspektywę rozwoju zawodowego w Grupie Raben

  • Samodzielne i odpowiedziane stanowisko

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna COMPENSA, karta sportowa Multisport, grupowe ubezpieczenie UNUM, zapomogi losowe, myBenefit, darmowa platforma do nauki języka obcego eTutor, rabaty na stacjach lotos, karty SIM Orange)

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • Wysoką kulturę organizacyjną (akcje charytatywne, konkursy, spotkania i eventy integracyjne)

Mamy drive do rozwoju!

Ponieważ w Raben Transport doskonalenie naszej organizacji powierzamy utalentowanym osobom z dużym potencjałem i każdemu umożliwiamy rozwój w różnych działach i w międzynarodowym środowisku.

Specjalizujemy się w ładunkach całopojazdowych – 24-tonowe ciężarówki z logo Raben na drogach Polski i Europy to nasza sprawka! Wierzymy w swobodną, dwukierunkową komunikację oraz rzetelną i konstruktywną informację zwrotną. Podejmujemy się dużych projektów, dlatego nasze kontakty pozbawione są sztywnych barier – to znakomicie ułatwia współpracę i realizację innowacyjnych pomysłów. A tylko takie mamy.

Nie wierzysz? Sprawdź sam! Jeżeli cenisz sobie autonomię i dynamikę w pracy, bezpieczne i komfortowe środowisko, a źródłem satysfakcji jest dla Ciebie kontakt z ludźmi, dołącz do naszego Zespołu!