CopyWriter Reklamowy | Bez Doświadczenia | Praca Zdalna | Limit Miejsc

Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Praca Zdalna jako CopyWriter Reklamowy | 4200 – 9500 zł

Oferujemy zajęcie jako Copywriter Reklamowy Zdalnie.

Nie wymagamy doświadczenia na start.

Nauczysz się profesjonalnego copywritingu i zaczniesz pracę zdalną w tym kierunku.

Otrzymasz od nas materiały edukacyjne z pełnym zakresem wiedzy, dzięki której:

  • Nauczysz się robić research każdego rynku i niszy

  • Nauczysz się tworzyć profil idealnego klienta

  • Nauczysz się pisać skrypty do reklam w formie rolki

  • Nauczysz się pisać skrypty do reklam w formie tekstowej

  • Nauczysz się robić reklamy Facebook Ads od strony technicznej

  • Nauczysz się tworzyć oferty premium

  • Nauczysz się pisać skrypty do wideo sprzedażowych (VSL)

  • Nauczysz się pisać skrypty do webinarów

  • Nauczysz się wykorzystywać AI w pracy, aby oszczędzić czas i zmaksymalizować rezultaty

  • Nauczysz się pisać e-maile

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Research rynku

  • Praca z klientami

  • Pisanie skryptów reklam

  • Zarządzanie kampaniami

  • Tworzenie ofert

  • Pisanie skryptów do webinarów

  • Pisanie skryptów do wideo sprzedażowych (VSL)

  • Pisanie e-maili

Wymagania:

  • Motywacja do pracy

  • Chęć do nauki

  • Urządzenie z dostępem do Internetu (Telefon, Laptop, Tablet, Komputer…)

Co oferujemy?

  • Możliwość zarobków 4.200 zł, a nawet powyżej 9.500 zł (Dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych)

  • Wiedza na temat zarabiania jako Copywriter Reklamowy

  • Wiedza na temat zwiększania produktywności

  • Wypłaty realizowane bezpośrednio na konto bankowe

  • Członkostwo w naszej Polskiej społeczności

  • Dodatkowe premie (Kwoty zależne od zaangażowania)

  • Pełne wsparcie naszego teamu na każdym etapie współpracy

  • Elastyczne godziny pracy

Dodatkowe informacje:

  • Nie musisz pracować 8 – 10h dziennie, aby zarabiać

  • Na start NIE JEST wymagane otwieranie działalności gospodarczej

  • Możesz zacząć działać w charakterze pracy dodatkowej, i z czasem po nabraniu wprawy przerzucić się na pół etatu, a w przyszłości możesz traktować to zajęcie jako Praca Stała.

  • Przyjmujemy tylko osoby, które są gotowe wychodzić ze strefy komfortu i robić rzeczy, których wcześniej nie robiły, aby osiągnąć swoje cele.

Chcesz dowiedzieć się szczegółów?

1. Kliknij przycisk „APLIKUJ” na OLX

2. Kliknij przycisk “Copywriter Reklamowy”

3. Zostaniesz przeniesiony do konwersacji ze mną na Messenger

4. Kliknij przycisk “Rozpocznij”

5. Otrzymasz pierwszą wiadomość powitalną

6. Kliknij “Chce więcej info”

7. Otrzymasz informacje o tym jak umówić się na spotkanie informacyjne, gdzie powiem Ci szczegółowo o CopyWriterze Reklamowym

8. Na spotkaniu informacyjnym otrzymasz same konkrety

Liczba miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy.

Weź sprawy w swoje ręce i nie marnuj więcej czasu na głupoty.

Czekam na Twój Kontakt.

Kuba Ch.

Klauzula informacyjna:

Treść ogłoszenia jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie i udostępnianie jej bez zgody autora jest surowo zabronione!

  • Wynagrodzenie pracy
    4200-9500 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty