CopyWriter E-Commerce – 3 500 – 7 000 PLN | Praca Zdalna

Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Praca Zdalna jako CopyWriter E-Commerce | 3 500 – 7 000 PLN

Oferujemy zajęcie dodatkowe jako CopyWriter w branży E-Commerce.

Nie wymagamy doświadczenia na start.

Nowa metoda zarabiania w branży e-commerce.

Uczymy zarabiać na 5 różnych sposobów jako CopyWriter E-Commerce.

Każdy ze sposobów pozwoli Ci zdobyć inne umiejętności i doświadczenie praktyczne .

Otrzymasz od nas materiały edukacyjne z pełnym zakresem wiedzy, dzięki której:

  • Nauczysz się zarabiać jako CopyWriter E-Commerce na 5 różnych sposobów bez polecania

  • Poznasz strategie dzięki której zarobisz 10.000 zł.

  • Nauczysz się tworzyć przykuwające uwagę tytuły do aukcji

  • Nauczysz się tworzyć podstawowe opisy produktowe

  • Nauczysz się tworzyć zaawansowane opisy produktowe

  • Nauczysz się tworzyć profesjonalne opisy produktowe

  • Nauczysz się robić research czyli badanie rynku

  • Nauczysz się analizować rynku produktów i konkurencje

  • Nauczysz się zwiększać sprzedaże dzięki umiejętności pisania wpływowych tekstów

  • Nauczysz się procesu realizacji zamówienia w E-Commerce

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Tworzenie tytułów aukcji

  • Tworzenie opisów produktów według “Potrójnego schematu”

  • Analiza rynku i konkurencji

Wymagania:

  • Motywacja do pracy

  • Chęć do nauki

  • Urządzenie z dostępem do Internetu (Telefon, Laptop, Tablet, Komputer…)

Co oferujemy?

  • Możliwość zarobków 3 500 – 7 000 zł

  • Wiedza na temat zarabiania jako CopyWriter E-Commerce

  • Wiedza na temat zwiększania produktywności

  • Pierwsze zarobki możliwe nawet już kilka dni po rozpoczęciu

  • Wypłaty realizowane bezpośrednio na konto bankowe

  • Członkostwo w naszej Polskiej społeczności

  • Dodatkowe premie (Kwoty zależne od zaangażowania)

  • Pełne wsparcie naszego teamu na każdym etapie współpracy

  • Elastyczne godziny pracy

Dodatkowe informacje:

  • Nie musisz pracować 8 – 10h dziennie, aby zarabiać

  • Na start NIE JEST wymagane otwieranie działalności gospodarczej

  • Możesz zacząć działać w charakterze pracy dodatkowej, i z czasem po nabraniu wprawy przerzucić się na pół etatu, a w przyszłości możesz traktować to zajęcie jako Praca Stała.

Chcesz dowiedzieć się szczegółów?

1. Kliknij przycisk „APLIKUJ” na OLX,

2. Kliknij przycisk “Copywriter E-Commerce

3. Zostaniesz przeniesiony do konwersacji ze mną na Messenger

4. Kliknij przycisk “Rozpocznij”

5. Otrzymasz pierwszą wiadomość powitalną

6. Kliknij “Chce więcej info”

7. Otrzymasz informacje o tym jak umówić się na spotkanie informacyjne, gdzie powiem Ci szczegółowo o CopyWriterze E-Commerce

8. Na spotkaniu informacyjnym otrzymasz same konkrety

Liczba miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy.

Weź sprawy w swoje ręce i nie marnuj więcej czasu na głupoty.

Czekam na Twój Kontakt.

Kuba Ch.

Klauzula informacyjna:

Treść ogłoszenia jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie i udostępnianie jej bez zgody autora jest surowo zabronione!

  • Wynagrodzenie pracy
    3500-7000 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Inny, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty