Omnipack – Specjalista ds. transportu – Gorzów Wielkopolski

Wymagane doświadczenie

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. transportu, który będzie kluczowym ogniwem w zarządzaniu i optymalizacji naszej sieci transportowej. Jeśli masz doświadczenie w branży kurierskiej i transportowej, umiesz negocjować warunki handlowe oraz potrafisz efektywnie monitorować koszty transportu, to ta rola może być dla Ciebie idealna. Dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki:

  • Współpraca z przewoźnikami i dostawcami usług transportowych w celu zapewnienia wydajności i skuteczności operacyjnej

  • Monitorowanie i kontrola kosztów transportu, dążenie do ich minimalizacji przy zachowaniu wysokiej jakości usług

  • Negocjacje umów z dostawcami i przewoźnikami

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących efektywności transportu.

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi

Wymagania:

  • Znajomość rynku usług kurierskich i transportowych

  • Doświadczenie w negocjacjach warunków handlowych i operacyjnych z dostawcami

  • Analityczne myślenie oraz umiejętność praktycznego stosowania narzędzi do pracy z danymi (MS Excel)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – pozwalająca na swobodną komunikację

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i w piśmie

  • Zdolność do pracy pod presją i w dynamicznie zmieniającym się środowisku

Mile widziane:

  • Doświadczenie w firmach oferujących usługi logistyczne i/lub w branży e-commerce

  • Mile widziana znajomość zasad obsługi celnej i/lub towarów ADR

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub b2b – Ty decydujesz

  • Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu

  • Szerokie możliwości doskonalenia umiejętności i zdobywania nowych kompetencji

  • Realny wpływ na satysfakcję klientów i rozwój firmy

  • Twoje zdrowie jest dla nas ważne, u nas możesz liczyć na prywatną opiekę medyczną Enel-Med oraz kartę Multisport

  • Zajęcia z języka angielskiego w szkole językowej Berlitz

  • Najważniejsze i najcenniejsze, co możemy Ci zaproponować, to nasi LUDZIE. Konkretni, odważni, różnorodni. Jesteśmy zespołem stworzonym z wielu ekspertów, którzy mają przekonanie, że razem możemy zbudować jedną z najlepszych firm z branży logistycznej