Praca Testera BEZ Doświadczenia | Legalnie | Wypłaty po każdym teście!

Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Poszukujesz sposobu na dodatkowy zarobek, lub stałą pracę? Trafiłeś we właściwe miejsce.

Testuj aplikację, a wypłatę dostaniesz OD razu po każdym teście!

NIE wymagamy doświadczenia!

Wykonywanie zadań odbywa się w pełni zdalnie, korzystając jedynie z telefonu lub komputera.

Zajęcie jest naprawdę proste i intuicyjne, nie jest potrzebne Ci nic oprócz podstawowej obsługi komputera i dostępu do internetu.

Opis stanowiska:

  • Praca polega na sprawdzaniu / testowaniu darmowych aplikacji

  • Podążasz krok po kroku za instrukcjami i otrzymujesz za to wynagrodzenie

  • Z góry wiesz, ile dostaniesz za przetestowanie danej aplikacji/kampanii oraz ile czasu to zajmie.

Co zyskuję?

  • atrakcyjne wynagrodzenie 4500 zł ( na początek ) + premie

  • Wypłaty realizowane od ręki, po każdym teście

  • Pracę zdalną/online z dowolnego miejsca na ziemi

  • Elastyczny czas pracy godziny dostosowujesz pod swoje możliwości

  • Wdrożenie i indywidualne wsparcie

  • możliwość podjęcia współpracy w formie dodatkowej lub stałej

  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • ukończone 18 lat

  • komputer lub telefon z dostępem do internetu

  • zaangażowanie i motywacja

Jeśli ogłoszenie jest widoczne – jest nadal aktualne

Zainteresowała Cię oferta? Masz jakieś pytania, wątpliwości?

Nie zwlekaj, tylko zgłoś się do nas klikając “Aplikuj”

  • Wynagrodzenie pracy
    3000-10000 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Inny
  • Kategoria oferty