Młodszy specjalista ds. Obsługi Klienta

Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, który świadczy zintegrowane usługi bankowe dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków
Obowiązki:
• Obsługa infolinii przychodzącej;
• Udzielanie kompleksowej i rzetelnej informacji z zakresu bankowości codziennej;
• Rozwiązywanie bieżących problemów oraz identyfikowanie potrzeb klientów;
• Realizowanie wyznaczonych celów i zachowanie wysokiej jakości obsługi.

Oczekiwania
Oczekiwania:
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
• Wykształcenie średnie wraz z maturą,
• Gotowość do pracy zmianowej,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktu oraz budowaniu długotrwałych relacji,
• Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
• Życzliwość i empatia w rozmowach z klientami,
• Cierpliwość oraz otwartość.

Oferta
Oferta:
Zatrudnienie na okres 6 miesięcy na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;
• Praca w dwóch wariantach1) w systemie zmianowym (8 godzin dziennie tak jak pracuje infolinia 24h/7 – zmiany również nocne oraz w weekendy)
2) od poniedziałku do piątku w ramie czasowej 9-19, grafik ustalony jest z góry przez menagera zespołu;

• Po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej;
• Pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 16 570