Obsługa klienta w języku WŁOSKIM branża Beauty – tylko mail i chat

  • Pełny etat
  • Lublin
  • Opublikowano 4 tygodnie temu

Grupa OEX

Wielkość firmy 1001+
Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Voice Contact Center to rozpoznawalna i doceniana przez Klientów marka w branży Contact Center. Specjalizujemy się w wielokanałowej obsłudze Klienta i posiadamy nowoczesne centa operacyjne zlokalizowane w Warszawie, Łodzi, Lublinie oraz Rzeszowie. Voice Contact Center to jednak przede wszystkim ludzie a dokładnie ponad 1500 wyjątkowych ludzi na pokładzie, którzy codziennie dbają o najlepsze relacje z Klientami.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta j. włoskim

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa korespondencji mailowej oraz czatów w języku włoskim

  • udzielanie informacji na temat produktów kosmetycznych

  • informowanie klientów o statusie zamówienia, dostępności produktów

  • obsługa procedury związanej ze zwrotem zamówień

  • dbanie o pozytywne relacje z klientem

Oczekujemy:

  • znajomości języka włoskiego (poziom min. C1)

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (szkolenie i komunikacja wewnętrzna)

  • doświadczenia w branży Contact Center

  • komunikatywności i empatii

  • dobrej znajomości obsługi komputera (płynnego poruszania się w Internecie)

Mile widziane:

  • zainteresowanie branżą beauty (kosmetyki, make-up, fryzury)

To oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę

  • 800zł brutto za polecenie znajomego do współpracy – system poleceń już podczas rekrutacji!

  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe

  • stałe doszkolenia rozwijające Twoje umiejętności i kompetencje – nasz zespół zapewni Ci wsparcie na każdym etapie tak, abyś poczuł/-a się pewnie na swoim stanowisku

  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji

  • możliwość pracy zdalnej po wdrożeniu

  • realną możliwość rozwoju zawodowego (stawiamy na awanse wewnętrzne – w 2023 roku było ich aż 94!)

  • atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie oraz ubezpieczenie na życie UNUM

Bądź z nami na bieżąco! Śledź nas na Facebooku, Instagramie i LinkedInie