Specjalistka / Specjalista ds. oceny ryzyka

  • Pełny etat
  • Warszawa, Bielany
  • Opublikowano 3 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta
Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Od 30 lat w Polsce tworzymy wyjątkowe miejsce pracy UNIQA.Jesteśmy 6. co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Polsce.Chcemy, aby klienci wybierający UNIQA, wybierali lepsze życie.Zapewniamy im to, ubezpieczając i otaczając opieką ich zdrowie,życie i majątek. Co więcej, chcemy inspirować klientów dolepszego życia – dłuższego, zdrowszego i bezpieczniejszego. Z tąsamą troską myślimy o naszych pracownikach.

Twoje codzienne zadania:

  • aktywne uczestnictwo w tworzeniu i modyfikacji rozwiązań ubezpieczeniowych oraz procesów ich obsługi;

  • opracowywanie zmian w wytycznych underwritingowych, monitorowanie ich stosowania w sieci sprzedaży;

  • uczestnictwo w analizie bieżących wyników rentowności i sprzedaży;

  • odpowiedzialność za rozwój  kompetencji merytorycznych w sieci sprzedaży oraz partnerów biznesowych;

  • tworzenie zindywidualizowanych programów ubezpieczeniowych oraz rozwiązań wykraczających poza standardowe ramy produktów;

  • wspieranie rozwoju biznesu poprzez aktywny udział w spotkaniach z klientami i pośrednikami o charakterze negocjacyjnym, szkoleniowym i sprzedażowym;

  • uczestnictwo w pozyskiwaniu pokrycia reasekuracyjnego dla nowych i istniejących ryzyk;

  • współpraca ze spółkami Grupy Uniqa w krajach CEE w zakresie tworzenia rozwiązań ubezpieczeniowych dla klientów międzynarodowych.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Znajomość przepisów prawa  w szczególności w zakresie regulacji dotyczących umowy ubezpieczenia oraz odpowiedzialności odszkodowawczej;

  • Wykształcenie wyższe – preferowane prawnicze;

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze ubezpieczeń OC dla firm;

  • Umiejętność pracy w zespole, w tym w zespole projektowym;

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2;

  • Umiejętność obsługi Pakietu Office na poziomie co najmniej średnim;

  • Umiejętności analityczne;

  • Wiedza na temat oceny ryzyka ubezpieczeniowego w ubezpieczeniach OC dla firm;

  • Znajomość rynków krajów CEE będzie dodatkowym atutem.

Specjalnie dla Ciebie mamy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnej (obecność w biurze 2 razy w tygodniu);

  • kulturę organizacyjną opartą na 5 wartościach: wspólnota, prostota, klient przede wszystkim, odpowiedzialność i wiarygodność;

  • kafeteryjny system benefitów – to Ty decydujesz z czego korzystasz;

  • premię roczną.