Specjalista ds. Obsługi Zgłoszeń Reklamacyjnych (praca zdalna)

  • Pełny etat
  • Złotów (Zdalnie)
  • Opublikowano 4 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta

Media Expert

Wielkość firmy 1001+

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale wciąż mamy ambitne plany, więc i  przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Zgłoszeń Reklamacyjnych

praca zdalna

W Media Expert jesteśmy otwarci na współpracę z osobami posiadającymi orzeczenie o niepełnosprawności. Bądź aktywny zawodowo i dołącz do Expertów.

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • system premiowy

  • stałe godziny pracy

  • wsparcie w trakcie wdrożenia oraz szkolenia

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Medicover

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert ,,Włącz się”

Twoje zadania:

  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z Klientem w temacie reklamacji

  • przekazywanie zgłoszeń reklamacyjnych do gwaranta

  • koordynowanie odbioru reklamowanego towaru od Klienta

  • umawianie wizyt serwisowych w domu Klienta

  • procesowanie statusu reklamacji w systemie

  • współpraca z innymi działami firmy

Od Ciebie oczekujemy:

  • umiejętności pisania na komputerze oraz podstawowej znajomości programu Excel

  • systematyczności i staranności

  • samodzielności w podejmowaniu decyzji

  • umiejętności pracy zespołowej i komunikatywności

  • entuzjazmu i pozytywnego nastawienia do pracy i Klienta

  • chęci rozwoju i zdobywania wiedzy

  • dobrej organizacji pracy i ustalania priorytetów

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Typ umowy
    Umowa o pracę
  • Kategoria oferty
  • Specjalne wymagania
    Orzeczenie o niepełnosprawności