Serwisant Elektromechanik Elektryk Automatyk

Wymagane doświadczenie

Jeśli znasz się na elektryce, hydraulice i mechanice, jesteś odpowiedzialną osobą szukającą stałej, poważnej pracy w renomowanej firmie logistycznej, to ogłoszenie jest dla Ciebie !

Firma działająca w logistyce wewnątrz zakładowej zatrudni elektromechanika.

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby kompetentnej, z wysoką kulturą osobistą szukającej stabilnej pracy w renomowanej firmie w branży logistycznej.

Zakres obowiązków:

– Wykonywanie prac związanych z instalacją wyposażenia dodatkowego

na wózkach widłowych oraz instalacją maszyn stacjonarnych,

– Wykonywanie napraw oraz przeglądów osprzętu do wózków widłowych oraz maszyn w zakresie elektryki, hydrauliki i mechaniki,

– Diagnostyka oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,

– Przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz konserwacyjnych,

-Pozostałe prace warsztatowe.

Wymagania mile widziane, ale nie konieczne:

  • wykształcenia technicznego – kierunki: mechanika, elektromechanika, elektryka lub automatyka,

  • doświadczenie zawodowe min 2 lata,

  • doświadczenie w działach utrzymania ruchu lub działach technicznych,

  • uprawnienia elektryczne SEP w zakresie eksploatacji i konserwacji maszyn oraz urządzeń do 1kV,

  • uprawnienia SEP kat. E, dodatkowym atutem będzie kategoria D,

  • znajomość zagadnień związanych z pneumatyką oraz hydrauliką siłową,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • praktyczna znajomość budowy maszyn,

  • uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe,

  • uprawnienia operatorskie na wózki widłowe,

  • uprawnienia spawalnicze,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego,

  • uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym zespole,

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku,

  • Komfortowe warunki pracy,

  • Szczegóły zalet pracy w naszej firmie omówimy na rozmowie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do składania aplikacji zawierających CV (w formacie .pdf).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Wynagrodzenie pracy
    6500-8000 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Umowa o pracę
  • Kategoria oferty