Referent ds. weryfikacji danych

Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Od 30 lat w Polsce tworzymy wyjątkowe miejsce pracy UNIQA.Jesteśmy 6. co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Polsce.Chcemy, aby klienci wybierający UNIQA, wybierali lepsze życie.Zapewniamy im to, ubezpieczając i otaczając opieką ich zdrowie,życie i majątek. Co więcej, chcemy inspirować klientów dolepszego życia – dłuższego, zdrowszego i bezpieczniejszego. Z tąsamą troską myślimy o naszych pracownikach.

Twoje codzienne zadania:

  • Weryfikacja poprawności procesu archiwizacji i kompletności danych w zarchiwizowanych wnioskach o ubezpieczenie;

  • przygotowywanie raportu pokontrolnego z przeprowadzonej weryfikacji danych.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Skrupulatność i dokładność – wykorzystasz te umiejętność podczas weryfikacji wniosków;

  • znajomość MS Office na poziomie umożliwiającym swobodną pracę (w szczególności EXCEL);

  • dyspozycyjność przez około 2 miesięcy;

  • posiadanie statusu studenta.

Specjalnie dla Ciebie mamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej​ przez okres około 2 miesięcy;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej;​

  • Możliwość poznania funkcjonowania dużej organizacji od środka.