Pracownik biurowy serwisu Alarmowego Centrum Monitorowania

  • Pełny etat
  • Warszawa, Wola
  • Opublikowano 4 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta

Seris Konsalnet Holding S.A.

Wielkość firmy 1001+

Miejsce pracy: Warszawa, Wola
System pracy: Mieszany (praca zdalna/praca w biurze)
Zakres obowiązków:
• Współpraca telefoniczna z serwisantami oraz podwykonawcami w zakresie prac prowadzonych na obiektach klientów
• Przygotowywanie (konfiguracja) urządzeń do montażu dla serwisantów
• Aktualizacja danych w bazie klientów

Wymagania:
• Niekaralność,
• Wysoka kultura osobista,
• Umiejętność obsługi komputera,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu,

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie,
• dodatki kwartalne,
• bezpłatna opieka medyczna w Lux Med.,
• możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na korzystnych warunkach,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• płatne szkolenia stanowiskowe,
• umowę o pracę (po maksymalnie 3 miesięcznym okresie próbnym na umowie zlecenie),

Osoby zainteresowane zapraszam do wysłania aplikacji