Praca Zdalna – Menedżer ds. Operacji i Automatyzacji Systemów

MindMark Jakub Chwaliński

Profesjonalizm, Efekty, Rozwój, Miła Atmosfera

Wymagane doświadczenie

Firma, z którą współpracuje szuka Mendżera Operacji i Automatyzacji Systemów.

Praca zdalna na pełen etat.

Menedżer Operacyjny – Ekspert ds. Zdalnej Integracji i Systemów

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie operacjami biznesowymi:

  • Nadzór nad realizacją i optymalizacją wszystkich procesów operacyjnych w firmie, od wdrożenia do świadczenia usług.

  • Wdrażanie i monitorowanie standardowych procedur operacyjnych (SOP) w celu zapewnienia spójności i wydajności.

  • Zarządzanie płynnością operacyjną poprzez nadzorowanie płatności, fakturowania, rekrutacji oraz innych wewnętrznych procesów firmy.

  • Automatyzacja i zarządzanie narzędziami:

  • Optymalizacja procesów poprzez wdrażanie automatyzacji z użyciem narzędzi takich jak Zapier, Integromat, Google Scripts, ClickUp.

  • Nadzór nad wyborem, wdrożeniem i utrzymaniem systemów i narzędzi technologicznych stosowanych w firmie.

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi:

  • Rekrutacja, selekcja, szkolenie oraz rozwój pracowników, w tym planowanie i przydzielanie zasobów ludzkich.

  • Zapewnienie pracownikom możliwości rozwoju zawodowego oraz wsparcie w formie coachingu, doradztwa i działań dyscyplinarnych.

  • Zarządzanie wydajnością i poprawa produktywności:

  • Analiza obecnych procesów i implementacja rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności operacyjnej.

  • Prowadzenie projektów mających na celu redukcję czasu realizacji zadań oraz optymalizację wykorzystania zasobów.

  • Tworzenie i zarządzanie narzędziami analitycznymi:

  • Tworzenie i monitorowanie pulpitów nawigacyjnych i modułów śledzących KPI oraz inne wskaźniki biznesowe.

  • Zarządzanie danymi, zapewniając ich dostępność i dokładność w celu podejmowania świadomych decyzji biznesowych.

  • Organizacja i zarządzanie informacją:

  • Zapewnienie odpowiedniej organizacji plików, dokumentów oraz baz danych, aby zminimalizować czas poszukiwania informacji.

  • Wdrażanie systemów zarządzania informacją, które ułatwiają pracę zespołu i eliminują wąskie gardła związane z brakiem dostępu do danych.

  • Zarządzanie zespołem i spotkaniami:

  • Prowadzenie regularnych spotkań operacyjnych z zespołem, mających na celu monitorowanie postępów oraz rozwiązywanie problemów.

  • Zapewnienie skutecznej komunikacji i współpracy między zespołami operacyjnymi a innymi działami w firmie.

  • Zarządzanie projektami:

  • Odpowiedzialność za planowanie, organizowanie i nadzorowanie projektów od fazy inicjacji do zakończenia, z uwzględnieniem budżetu i harmonogramu.

  • Koordynowanie działań zespołu projektowego oraz monitorowanie postępów w realizacji celów projektowych.

  • Specyficzna wiedza branżowa:

  • Wykorzystanie wiedzy branżowej do rozwiązywania problemów specyficznych dla sektora, w którym działa firma.

  • Aktywne śledzenie trendów rynkowych oraz dostosowywanie strategii operacyjnej do zmieniających się warunków.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, ze szczególnym uwzględnieniem zdalnej integracji systemów.

  • Umiejętność zarządzania złożonymi procesami operacyjnymi oraz zespołami.

  • Biegłość w wykorzystaniu narzędzi do automatyzacji oraz zarządzania technologią.

  • Zorientowanie na szczegóły, organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania decyzji.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Wiedza i doświadczenie w branży agencji marketingowych.

Dodatkowe platformy, oprogramowanie i umiejętności:

  • Slack

  • Asana / ClickUp

  • Hyros (mile widziany)

  • CRM-y (Hubspot, Salesforce, Close.io, Pipedrive, itp.)

Wartości:

  • Skoncentrowani na kliencie: Naszym celem jest ułatwienie naszym klientom osiągnięcia sukcesu w krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku oraz poświęceniu. Mamy obsesje na punkcie wyników klienta. Nie musimy “pozyskiwać” klientów, nasi klienci robią to za nas.

  • Pełna odpowiedzialność: Obwinianie kogoś innego oznacza przyznanie, że jesteś bezsilny. Robimy to, co jest wymagane, i jeszcze więcej. Jeśli ktoś inny popełni błąd, to naszą winą jest to, że na niego liczyliśmy. Narzekanie i wymówki nie będą tolerowane. Samodzielnie znajdujesz rozwiązania problemów, nie przerzucać odpowiedzialności na inne osoby.

  • Szybkość jest kluczowa, ale nie jest ważniejsza od jakości wykonanej pracy: Działamy szybko, na bieżąco szukając miejsc do polepszenia w każdym aspekcie, wdrażając udoskonalenia w mgnieniu oka. Nie wszystko jest idealne i zadziała tak jak chcemy od samego początku, ale przez naszą szybkość jesteśmy w stanie wprowadzić zmiany, testy naprawiając to.

  • Determinacja i Doskonałość: Bądź najlepszy, kiedy musisz być najlepszy. Uwielbiasz ciężkie wyzwania.

Misja:

  • Pomaganie biznesom w osiąganiu ogromnej skali poprzez proste systemy, budując przy tym markę osobistą eksperta oraz tworząc biznes, który służy im, a nie odwrotnie.

Wizja:

  • Na zawsze odmieniliśmy pozyskiwanie klientów dla biznesów online w Polsce, będąc pierwszym wyborem kiedy ktoś pomyśli o pomocy w rozwoju jego biznesu.

Aby się zgłosić kliknij przycisk: Aplikuj

Wypełnij formularz.

Odezwiemy się jeśli załapiesz się do kryteriów osób, których szukamy.

  • Wynagrodzenie pracy
    5500-12000 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Samozatrudnienie, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty