Praca w call center – Telekomunikacja. Wysokie Premie.

Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowa

Chcesz zarabiać i zdobywać doświadczenie w dynamicznej branży telekomunikacyjnej? Dołącz do naszego zespołu sprzedażowego!
Jeśli jesteś studentem lub uczniem i masz przynajmniej 3-miesięczne doświadczenie w sprzedaży lub na podobnym stanowisku, to właśnie Ciebie szukamy! Oferujemy

Pracuj stacjonarnie w sercu Łodzi – Śródmieściu i rozwijaj swoje umiejętności w największym call center i contact center w Polsce.

Twoje zadania:
Sprzedaż z pasją: Aktywne promowanie i sprzedaż produktów telekomunikacyjnych.
Doradztwo: Pomaganie klientom w wyborze najlepszych ofert.
Wyniki: Realizacja ambitnych planów sprzedażowych.
Raportowanie: Śledzenie i raportowanie swoich działań sprzedażowych.

Nasze oczekiwania:
Znajomość języka polskiego: Płynność i poprawna dykcja to podstawa.
Komunikatywność: Umiejętność aktywnego słuchania i nawiązywania kontaktu.
Doświadczenie: Mile widziane przynajmniej 3 miesiące w sprzedaży lub na podobnym stanowisku.
Dostępność: Dyspozycyjność na 5-dniowym szkoleniu wdrożeniowym.
Łatwość w rozmowie: Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych.
Proaktywność: Inicjatywa i zaangażowanie w powierzonych zadaniach.
Status ucznia/studenta: Dodatkowy atut.

Co oferujemy?
Elastyczność: Całkowicie elastyczny grafik – pracuj minimum 25 godzin tygodniowo, kiedy Ci wygodnie.
Wynagrodzenie: Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 28,10zł brutto za godzinę.
Prowizje: Bardzo wysokie premie sprzedażowe ok. 4 500zł
Świetne miejsce pracy: Nowoczesne biuro w przyjaznej atmosferze.
Atmosfera: Praca w młodym, dynamicznym zespole.
Możliwości rozwoju: Szansa na awans i rozwój w strukturach firmy.
Praca zdalna: Możliwość pracy zdalnej po zakończeniu okresu wdrożeniowego.