Młodszy specjalista ds. administracyjno-biurowych

  • Pełny etat
  • Kraków, Podgórze
  • Opublikowano 2 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą edukacja farmaceutów. Jesteśmy wydawnictwem publikującym podręczniki oraz operatorem wiodących internetowych platform edukacyjnych. Organizujemy również szkolenia eksperckie, kongresy i webinaria.

W biurze pracuje młody i dobrze zgrany zespół dlatego zapewniamy, że nie można się z nami nudzić, a wręcz przeciwnie — ciągle się rozwijamy, uczymy czegoś nowego i poszerzamy swoje kompetencje. Zależy nam na osobie otwartej na rozwój, śmiałej i niebojącej się wyzwań, jakie stawia praca w tętniącej życiem redakcji.

Z uwagi na mnogość i różnorodność prowadzonych projektów, poszukujemy osób do wspierania pracy firmy w charakterze młodszych specjalistów administracyjno-biurowych.

Oferujemy Ci:

  • wynagrodzenie na starcie 4800-5200 brutto

  • pełne przeszkolenie na stanowisko i szkolenia dodatkowe ciągłe oraz dostęp do firmowej platformy szkoleniowej,

  • budżet szkoleniowy,

  • elastyczny czas pracy, bez wieczorów i weekendów,

  • możliwość rozwoju zawodowego w czasie studiów,

  • jasny regulamin premiowy,

  • służbowy laptop i smartfon,

  • spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • jasną ścieżkę kariery w prestiżowej branży farmaceutycznej.

Twoje zadania:

  • zarządzanie korespondencją

  • obsługa systemu do odpowiadania klientom sklepu

  • wysyłki kurierem

  • administracja stronami www

  • onboarding pracowników

  • wsparcie rekrutacji

  • zarządzanie sprzętem służbowym

  • umawianie i realizacja nagrań wideo w firmowym studio,

  • zamawianie artykułów biurowych

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • dobrze odnajdujesz się w pracy z komputerem,

  • lubisz nowe technologie i chcesz nauczyć się pracy z zaawansowanymi aplikacjami do zarządzania biurem i projektami,

  • szukasz stabilnego zatrudnienia na dłużej z możliwością niejednego awansu.

Wymagane:

  • biegła znajomość obsługi komputera,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • duże chęci rozwoju,

  • komunikatywność.

Oferta jest szczególnie atrakcyjna dla studentów informatyki, administracji, zarządzania lub rachunkowości – szukamy osoby na dłużej, która chce rozwijać się zgodnie ze swoim kierunkiem studiów.

Aplikuj tylko przez formularz. Nie odpowiadamy na wiadomości wysyłane przez OLX.

  • Wynagrodzenie pracy
    4800-5200 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Praktyka / staż, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty
  • Specjalne wymagania
    Status studenta