Młodszy Konsultant ds. rekrutacji

(Praca zdalna)

Obowiązki:
• Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
• Obsługa systemu rekrutacyjnego i wewnętrznej bazy kandydatów
• Selekcja aplikacji, dobór odpowiednich kandydatów ze względu na wymagania i specyfikę stanowisk pracy
• Redagowanie ogłoszeń i publikowanie ofert pracy
• Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych, umawianie spotkań

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego min. B2
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość pakietu MS Office
• Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej
• Mile widziane zainteresowanie tematyką HR

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pracę zdalną lub hybrydową
• Zdobycie doświadczenia w zakresie działań rekrutacyjnych
• Szkolenia z zakresu pozyskiwania pracowników
• Pakiet benefitów
• Ubezpieczenie na życie
• Prywatna opieka medyczna
• Niezbędne narzędzia pracy

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Typ umowy
    Umowa o pracę
  • Kategoria oferty