Księgowa/Księgowy

Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Dzień dobry,

Jesteśmy biurem rachunkowym specjalizującym się w obsłudze podmiotów gospodarczych działających na rynku nieruchomości, ale nie tylko.

Nasi klienci to zarówno osoby fizyczne jak i spółki. Działamy od 2014 roku i dynamicznie się rozwijamy. Obecnie zatrudniamy ponad 40 osób i obsługujemy ponad 700 klientów.

Kładziemy duży nacisk na dzielenie się wiedzą i rozwój kompetencji naszych pracowników, dlatego nieustannie się kształcimy, a rozwiązań dla ciekawszych i bardziej skomplikowanych zagadnień poszukujemy wspólnie.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Księgowa/Księgowy

Zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów

  • bieżący kontakt z klientami w zakresie prowadzonych rozliczeń

  • księgowanie dokumentów źródłowych

  • sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów

  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych

  • kontakt z urzędami skarbowymi i innymi instytucjami publicznymi w zakresie prowadzonych rozliczeń

 Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki), technikum ekonomiczne lub kurs z zakresu księgowości/rachunkowości/podatków

  • doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości min. 2 lata

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych

  • znajomość obowiązujących przepisów prawnych w zakresie rachunkowości i podatków

  • dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

  • umiejętność obsługi programu finansowo-księgowego Comarch

Oferujemy

  • elastyczny wybór formy zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • szkolenia merytoryczne i dofinansowanie do kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • prywatną opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia grupowego

  • karty sportowe

  • spotkania integracyjne

  • wsparcie całego zespołu – nie tylko w okresie wdrożenia

  • brak dress code’u

Nie mamy żadnych uprzedzeń co do wieku, płci, narodowości ani jakichkolwiek innych cech.

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego oraz o wysłanie CV – wymóg konieczny, dodając w temacie wiadomości nr ID ogłoszenia: 72*****30

W CV prosimy zawrzeć następujący zapis: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

  • Typ umowy
    Inny, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty