Konsultant Telefoniczny w Zespole Sprzedaży – WARTA S.A. umowa o pracę

  • Pełny etat
  • Warszawa, Wola
  • Opublikowano 3 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta
Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

Co od nas otrzymasz?

  • umowa o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym

  • wynagrodzenie składające się z podstawy i comiesięcznych premii

  • praca w modelu hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni z domu)

  • platforma benefitowa (opieka medyczna Medicover, karta Multisport, dofinansowania do wypoczynku, rabaty i wiele innych) oraz wellbeingowa (webinary, podcasty, czat ze specjalistami itp.)

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • zniżki na produkty ubezpieczeniowe Warty

  • różnorodne szkolenia wewnętrzne

  • dogodnie zlokalizowane i ergonomiczne biuro w nowoczesnym budynku Unit przy Rondzie Daszyńskiego (parking rowerowy, szatnie, prysznice)

  • kawa, herbata, owoce w biurze

  • brak sztywnego dress codu

  • perspektywa długoterminowej współpracy oraz możliwość rozwoju zawodowego

Zakres zadań, który będziesz realizować:

  • telefoniczna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych

  • obsługa kampanii leadowych

  • udoskonalanie oferty sprzedażowej oraz zbieranie informacji zwrotnej na temat oferowanych produktów

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych

Doświadczenia i kompetencje, które pomogą Ci skutecznie wykonywać swoją pracę:

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej produktów finansowych

  • znajomość podstawowych technik sprzedażowych i umiejętność ich wykorzystywania będzie dodatkowym atutem

  • płynna znajomość języka polskiego, poprawna dykcja

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (między 9:00 a 20:00)

  • doskonała organizacja pracy, samodzielność