Konsultant ds. pozyskania klienta – praca zdalna

Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Konsultanta ds. pozyskania i przeniesienia klienta indywidualnego,  w wymiarze pełnego etatu (praca zmianowa , pon-pt, 9:00-18:00).

Wymagania:

  • Nastawienie na realizacje celu

  • Umiejętność pracy po presją czasu

  • Chęć do zdobycia umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych

  • Nienaganna dykcja

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Obowiązki:

  • Telefoniczny kontakt z klientem indywidualnym

  • Przeniesienie usług od innego operatora

  • Pozyskanie klienta

  • Przeprowadzenie procesu sprzedażowego

  • Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Realizowanie planu sprzedażowego

Oferta:

  • Stała stawka godzinowa – 28,10 brutto/h -31zł brutto/h

  • Prowizja – od 500zł – prowizje są uzależnione tylko od Twojego zaangażowania w wykonywane obowiązki

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub UoP

  • System zmianowy

  • Praca zdalna

  • Szkolenie adaptacyjne przygotowujące do pracy

  • Wsparcie trenera i menagera podczas wykonywania pracy

  • Benefity: Karta Sportowa, Karta Lunchowa, Karty przedpłacone, vouchery

  • Wynagrodzenie pracy
    5000-7000 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty