Junior Paid Social Specialist / Młodszy specjalista Meta Ads -DIGI BEE

Wymagane doświadczenie

Jesteśmy Digi Bee – dynamicznie rozwijającą się agencją, która realizuje zróżnicowane projekty digital. Nasza praca obejmuje zarówno duże kampanie dla rozpoznawalnych marek, jak i projekty dla średnich i mniejszych e-commerce’ów. Ta różnorodność projektów zapewnia wszechstronny rozwój i umożliwia zdobycie szerokiego zakresu umiejętności. Obecnie do naszego zespołu szukamy młodszego specjalisty ds płatnych kampanii w mediach społecznościowych!

JEŻELI:

  • masz około roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • posiadasz podstawową wiedzę na temat optymalizacji płatnych kampanii na Facebooku, Instagramie i TikToku

  • chcesz rozwijać swoje doświadczenie w innych ekosystemach (m.in. Google),

  • Twoją pasją i tym, z czym chcesz wiązać przyszłość jest marketing internetowy,

  • chcesz rozwijać się pod okiem najwyższej klasy specjalistów, pracując dla znanych marek,

  • tak jak my, cenisz sobie transparentność, partnerstwo i skuteczność działania, to szukamy właśnie Ciebie!

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Min. 6-miesięczne doświadczenie w aktywnym zarządzaniu płatnymi kampaniami w Meta i chęć rozwoju swojej specjalizacji w tym obszarze (pracujemy w modelu T-shape); Kurs „Umiejętności Jutra” nie jest wystarczającym doświadczeniem na tym stanowisku;

  • znajomość ustawiania i optymalizacji kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie;

  • dużym atutem będzie doświadczenie w innych systemach reklamowych (Google);

  • chęć rozwoju i nauki innych platform reklamowych (Google, TikTok, LinkedIn);

  • komunikatywna znajomości języka angielskiego na minimalnym poziomie B2 (mamy projekty, na których pracujemy po angielsku);

  • samodzielność, elastyczność, umiejętność multitaskingu i zarządzania różnymi projektami jednocześnie;

  • chęć stałego rozwoju, zdobywania doświadczenia, wiedzy i umiejętności w dziedzinie marketingu internetowego;

  • wychodzenie z inicjatywą oraz szukanie nowych rozwiązań i ulepszeń w prowadzonych projektach.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wdrażanie i zarządzanie kampaniami w Meta Business Manager;

  • analiza danych;

  • ocena efektywności kampanii oraz wprowadzanie działań optymalizacyjnych w oparciu o posiadane dane;

  • raportowanie efektów działań;

  • uczestniczenie w spotkaniach z zespołem i klientami oraz prezentacja wyników kampanii.

Czujesz, że to praca dla Ciebie? Wyślij nam swoje CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych i napisz krótko, dlaczego uważasz, że sprawdzisz się na tym stanowisku. Na pewno wrócimy do Ciebie feedbackiem i damy znać o dalszych krokach.

  • Wynagrodzenie pracy
    4500-6000 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty
  • Specjalne wymagania
    Status studenta