Junior Customer Service & Logistic Specialist

  • Pełny etat
  • Warszawa, Ochota
  • Opublikowano 2 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta

Twoja przyszła firma

Naszym Klientem jest międzynarodowa grupa zajmująca się produkcją i sprzedażą żywności. Cała grupa zatrudnia ponad 130 000 pracowników i działa w 50 krajach w Europie, Afryce Południowej, obu Amerykach, Azji. Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Junior Customer Service & Logistic Specialist.

Oczekiwania

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta

  • Wyksztalcenie wyższe / lub w trakcie studiów logistycznych lub pokrewnych

  • Język angielski – znajomość pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2)

  • Kompetencje analityczne, umiejętność pracy z danymi

  • Zaangażowanie i współpraca w zespole

  • Inicjatywa, chęci do pracy, komunikatywność

  • Logiczne i strategiczne myślenie

  • Dobra znajomość MS Excel (szczególnie tworzenie tabel przestawnych, filtrowanie danych ect.)

Na duży plus: 1-wsze doswiadczenie w obszarze FMCG

Obowiązki

  • Codzienna obsługa Klientów

  • Przetwarzanie zamówień

  • Współpraca z operatorem logistycznym

  • Współpraca z agencją celną

  • Współpraca z działem Customer Service (UK/PL)

  • Współpraca z firmami transportowymi

  • Wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego

  • Współpraca z działem sprzedaży i przedstawicielami handlowymi

Oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie do końca 2024 r.

  • Hybrydowy model pracy

  • Biuro zlokalizowane na Warszawskiej Ochocie

  • Duża samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości zdobycia cennego doświadczenia