Electrical Engineer

  • Pełny etat
  • Kartuzy
  • Opublikowano 4 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta
Wymagane doświadczenie

Dla naszego klienta w Tuchomiu, który jest światowym producentem komponentów i rozwiązań technologicznych dla chłodnictwa i klimatyzacji, ogrzewnictwa, dystrybucji wody oraz maszyn roboczych poszukujemy osób na stanowisko:

Możliwość wybrania godzin pracy: 7:00 – 15:00, 8:00 – 16:00, 9:00 – 17:00

Praca w dni: poniedziałek – piątek

Twoje zadania:

• projektowanie rozwiązań automatyki węzła cieplnego zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami europejskimi
• wykonywanie dokumentacji technicznej dla I&C
• optymalizacja rozwiązań elektrycznych
• udział w projektach związanych z ciągłym doskonaleniem procesów, obniżaniem kosztów produktów i efektywnością pracy
• kierowanie działaniami związanymi z zarządzaniem zmianami
• kierowanie działaniami związanymi z rozwiązywaniem problemów

Idealny kandydat:

• wykształcenie wyższe o kierunku elektrotechnicznym (automatyka)
• min. 4 lat doświadczenia w pracy w pokrewnej dziedzinie (Elektrotechnika, Automatyka)
• ponad 2 lata doświadczenia w pracy w systemach HVAC
• umiejętność projektowania przemysłowych instalacji elektrycznych, automatyki i układów napędowych
• znajomość systemu ERP (SAP)
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• wysoka jakość pracy i dbałość o szczegóły
• wysokie umiejętności interpersonalne
• umiejętność pracy w zespole

W zamian oferujemy:

• rozwój osobisty i zawodowy
• możliwość uzyskania cennego i niepowtarzalnego doświadczenia zawodowego
• elastyczny system pracy
• umowę o pracę tymczasową na okres 4-6 miesięcy z możliwością przedłużenia
• pracę hybrydową (3 dni pracy na miejscu, 2 dni pracy zdalnej)

Brzmi jak praca dla Ciebie? Czekamy na Twoją aplikację!

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Typ umowy
    Umowa o pracę
  • Kategoria oferty