Dyrektor / Dyrektorka Regionu – Łódź/Rzeszów/Kielce

Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie sprzedażą produktów ubezpieczeniowych dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych w regionie centralnym;
  • Zarządzanie zespołem menagerów i underwriterów;
  • Współpraca z siecią agencyjną i kanałem brokerskim;
  • Reprezentowanie UNIQA w konferencjach branżowych;
  • Udział w negocjacjach z kluczowymi Klientami/Pośrednikami;
  • Rozwój struktur sieci sprzedaży;
  • Realizacja polityki rentownościowej w regionie.

Wymagania:

  • 5-cio letnie doświadczenie w branży ubezpieczeń;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Doświadczenie we wsparciu sprzedaży, prowadzeniu szkoleń i spotkań z klientami;
  • Innowacyjność, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań;
  • Orientacja na realizację celów;
  • Wysoki poziom motywacji wewnętrznej, energii, autonomii i proaktywności;
  • Wysoki poziom etyki zawodowej;
  • Mobilność i gotowość do pracy w regionach Łódź, Rzeszów i Kielce​;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w budowaniu struktur sprzedaży (life, mlm) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie;
  • Możliwość rozwoju w ramach struktury Spółki;
  • Przyjazna atmosfera pracy;
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnej;
  • Kultura organizacyjna oparta na 5 wartościach: wspólnota, prostota, klient przede wszystkim, odpowiedzialność i wiarygodność;
  • Kafeteryjny system benefitów – to Ty decydujesz z czego korzystasz.