Asystent wsparcia działu księgowości- praca zdalna

Nasz partner to znana i rozpoznawalna w kilkunastu krajach w Europie sieć sklepów, oferująca odzież oraz produkty do domu. Stawiając na ciągły rozwój i dbając o różnorodność w zespole, zapewnia atrakcyjne warunki pracy oraz wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe, stając się częścią międzynarodowego sukcesu — aplikuj już dziś!N

Zakres obowiązków

  • wystawianie faktur sprzedaży

  • przygotowywanie załączników do faktur

  • rozliczanie kont księgowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • j. angielski na poziomie komunikatywnym

  • MS Excel na poziomie średniozaawansowanym

  • myślenie analityczne

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Mile widziane

  • wykształcenie/kursy związane z rachunkowością

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w międzynarodowej firmie

  • atrakcyjne benefity pracownicze: dofinansowanie do karty Multisport, vouchery rabatowe na zakupy online, zniżka pracownicza na produkty firmowe

  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Typ umowy
    Umowa o pracę
  • Kategoria oferty
  • Specjalne wymagania
    Orzeczenie o niepełnosprawności