Asystent ds. organizacyjnych z j. angielskim – praca zdalna

Asystent ds. organizacyjnych z j. angielskim- praca zdalna

Dla naszego partnera z branży odzieżowej i artykułów do domu, który od lat konsekwentnie dąży do promowania zrównoważonego rozwoju oraz angażuje się w wspieranie osób z niepełnosprawnościami poprzez tworzenie dla nich nowych możliwości zatrudnienia, poszukujemy kandydata na stanowisko: Asystent Wsparcia Łańcucha Dostaw.

Dział Supply Chain (łańcucha dostaw) odgrywa kluczową rolę w organizacjach, zajmując się zarządzaniem przepływem towarów, informacji i finansów od surowców po gotowe produkty dostarczane do klienta końcowego. Aktualnie poszukujemy osoby, która wesprze nasz zespół w analizie danych oraz zadaniach administracyjnych.

Zakres obowiązków

  • pomoc w zarządzaniu agendą, organizowanie spotkań

  •  sporządzanie podsumowań ze spotkań

  •  informowanie zespołu o nadchodzących wydarzeniach/otwarciach sklepów i wsparcie w weryfikacji kompletności zamówień

  •  zbieranie danych do raportu od innych członków zespołu

  •  wsparcie w wizualizacji danych (edycja prezentacji PoowerPoint, wykresy)

Wymagania

  • znajomość Ms Excel na poziomie średniozaawansowanym (tabela przestawna, wizualizacja danych, wykresy)

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego

  • dobre umiejętności komunikacyjne; umiejętność pracy w zespole

  • dbałość o szczegóły i detale

  • orzeczenie o niepełnosprawności

Mile wiedziane

  • studia wyższe na kierunku Filologii angielskiej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w formie zdalnej

  • pracę w międzynarodowej firmie, która znalazła się na liście najlepszych pracodawców w Polsce według Forbes i jest uwielbiana przez miliony konsumentów w Polsce i Europie

  • sprzęt firmowy niezbędny do wykonywania pracy

  • atrakcyjne benefity pracownicze: dofinansowanie do karty Multisport, vouchery rabatowe na zakupy online, zniżka pracownicza na produkty firmowe

  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, aby każdy czuł się bezpiecznie

  • przyjazny zespół w pracy

  • Typ umowy
    Umowa o pracę
  • Kategoria oferty
  • Specjalne wymagania
    Orzeczenie o niepełnosprawności