Specjalista Laboratoryjny w Biurze Obsługi Klienta (fizykochemia)

Opis firmy

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO). Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

W 2023 r. Eurofins osiągnęło przychód na poziomie 6.5 mld euro, zatrudniając około 62 000 pracowników w ponad 900 laboratoriach w 62 krajach.

Opis stanowiska

  • Współpraca z klientem, w zakresie przeglądu zlecenia, potwierdzania wymagań klienta, przekazywania raportów analitycznych z badań

  • Kontakt z Laboratoriami Partnerskimi Eurofins w sprawie wyników badań

  • Generowanie i zatwierdzanie raportów analitycznych

  • Uczestniczenie w rozpatrywaniu skarg i reklamacji

  • Uczestniczenie w audytach wewnętrznych/zewnętrznych

  • Przestrzeganie zasad normy PN-EN ISO 17025:2018 oraz systemu zarządzania obowiązującego w Eurofins Polska i jego doskonalenie w zakresie swoich odpowiedzialności

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: chemia, towaroznawstwo)

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Wysoki poziom komunikatywności

  • Dobrze rozwinięte umiejętności: planowania, zarządzania czasem i pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość normy PN-EN ISO 17025:2018

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem LIMS (Laboratory Information Management Systems)

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę – zatrudnienie na pełny etat

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dofinansowanie do opieki medycznej

  • Elastyczny czas pracy

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazna atmosfera